laSaponaria laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu, 40 g
laSaponaria laSaponaria Tuhý kondicionér pro posílení a obnovu, 40 g
Tuhý přírodní kondicionér rozmazlí vlasy od kořínků po konečky. Číst více...
Výtažek z indického angreštu stimuluje růst vlasů, zatímco amino kyseliny z řepy hydratují pokožku hlavy. Kokosový olej a kakaové máslo vyživí suché a poničené kadeře, lněný olej je pomůže zregenerovat a antioxidanty nabušená kurkuma dodá pramínkům krásný lesk.
Důležité jsou i prebiotika z čekanky. Podporují prospěšné mikroorganismy v pokožce, a harmonizují tak mikrobiom. Speciálně uzpůsobené pH kondicionéru uzavře vnější vrstvu vlasu, zamezí tak poletování a elektrizování vlasů. Kondicionér je navíc koncentrovaný, takže kostka vydrží zhruba stejně jako 200 ml běžného tekutého kondicionéru.
Jak kondicionér používat?
- Kondicionér aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy.
- Nechte několik minut působit, poté opláchněte.
- Nechte oschnout.
Jakými ingrediencemi pečuje o vlasy?
Amla, neboli indický angrešt, je stromek o délce 1-8 metrů. Plody malého kulovitého tvaru se sbírají na podzim z nejvyšších větví. Prášek z Amly je skvělým léčitelem předčasně šedivějících vlasů a lupy před ním berou do zaječích. Zabraňuje padání vlasů a zvyšuje lesk. Amla je plná antioxidantů. Má jich dokonce více než třeba borůvky. Ty jsou nezbytné pro přirozenou tvorbu kolagenu. Ten se zase stará o to, aby se z vlasové pokožky rodily nové silné vlasy.
Prebiotika z čekanky harmonizují a pomáhají udržovat přirozený kožní mikrobiom.
Lněný olej obnovuje strukturu vlasů a dodává vitalitu.
Kakaové máslo hydratuje a chrání pokožku, zároveň příznivě působí při regeneraci poškozených buněk.
Složení:
Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Myristyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Curcuma Longa Root Powder, Parfum, Aqua, Betaine, Tapioca Starch*, Inulin, Emblica Officinalis Fruit Extract, Glycerin, Althaea Officinalis Root Extract, Tocopherol, Lactic Acid, Fructose, Limonene, Geraniol. *z ekologického zemědělství
laSaponaria je italská značka přírodní vědomé kosmetiky, která nese BIO certifikaci a je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin. Podporuje lokální farmáře, sociální projekty a fair trade. Samozřejmostí je netestování na zvířatech ani použivání živočišných surovin. laSaponaria využívá jako obalový materiál z velké části recyklované plasty nebo bioplasty a produkty jsou výsledkem řemeslné ruční výroby.
Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.
Výrobce: LaSaponaria cosmetica consapevole, Via Dei Trasporti, 3 , 61122, Pesaro , Itálie
Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se



