Sonett Sprej na odstraňování skvrn Sonett 100ml

Sonett Sprej na odstraňování skvrn Sonett 100ml

Značka: Sonett
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

S BIO kůrou panamskou i pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, kakaa, propisovacích tužek, tuku atd.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

SONETT Sprej na skvrny 100 ml

S BIO kůrou panamskou i pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, kakaa, propisovacích tužek, tuku atd.

Použití: Nastříkejte přímo na skvrnu a nechte cca 10 min. působit. Poté umyjte nebo vložte do pračky.

Zásady ekologické drogerie SONETT
• Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
• Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
• Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
• Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
• Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Technické údaje:
Hustota: (20°C) cca. 1,01 g/cm³
Hodnota pH: (20°C) cca. 8-8,5

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Naposledy jste prohlíželi